Kas tai yra browser games (naršyklės žaidimai)?

naršyklės žaidimaiKas tai yra browser games (naršyklės žaidimai)?

Browser games (Naršyklės žaidimai) yra žaidimai, kuriuos galite žaisti internete. Viskas ko Jums reikia tam, kad galėtumėte žaisti, tai visų bendrai naudojama internetinė naršyklė, tokia kaip Internet Explorer ar Firefox. Browser games (Naršyklės žaidimai) nereikalauja iš Jūsų jokio duomenų atsisiuntimo. Jie, kaip taisyklė, yra nemokami internetiniai žaidimai. Yra skirtingų tipų browser games (naršyklės žaidimai), dar vadinami internetiniais žaidimais. Pavyzdžiui: “multiplayer online games” (daugelio žaidėjų internetiniai žaidimai) (MOG), arba “massively multiplayer online games” (masiniai daugelio žaidėjų internetiniai žaidimai) (MMOG), ir netgi MMORPG (masiniai daugelio žaidėjų online role playing games (internetiniai vaidmenų žaidimai)). Štai kai kurie mūsų mėgstamiausi online games (internetiniai žaidimai):

Travian

Travian yra vienas žinomiausių browser games (naršyklės žaidimų) pasaulyje. Tai yra massively multiplayer online game (masinis daugelio žaidėjų internetinis žaidimas). Šiame Internet game (internetiniame žaidime) rasite Romėnų, Galų ar Teutonų kaimą ir, panaudodami įgūdžius bei taktiką, išvystysite juos iki galingos imperijos. Travian browser game (naršyklės žaidimas) yra nemokamas. The Travian online game (internetinis žaidimas) buvo pripažintas “Naršyklės 2011 Metų žaidimu” “Geriausio klasikinio žaidimo” kategorijoje. .

Miramagia

Miramagia yra browser game (naršyklės žaidimas), pripildytas magijos. Nemokamame Miramagia browser game (naršyklės žaidime) Jūs tampate dalimi tikros kaimo bendruomenės. Šiame online game (internetiniame žaidime) Jūs žaidžiate kaip druidas, šamanas, magas ar ragana ir stengiatės pasiekti gydymo žolelėmis bei užkerėjimo aukštumas. Miramagia online game (internetinis žaidimas) yra sodininkystės imitacija su role playing (vaidmenų žaidimo) elementais ir buvo pripažintas “Naršyklės 2011 Metų žaidimu” “Inovatyviausio žaidimo dizaino” kategorijoje.

GoalUnited

GoalUnited yra tobulas online (internetinis) futbolo valdymo žaidimas! GoalUnited browser game (naršyklės žaidime) Jūsų vaidmuo ir pareigos yra tapti sėkmingu futbolo vadybininku. Šiame online game (internetiniame žaidime) Jūs organizuojate treniruočių sesijas ir parenkate sau komandą, tuo pačiu vedate derybas dėl perėjimų, finansavimo ir rėmėjų. GoalUnited Internet game (internetinis žaidimas) yra nemokamas ir nereikalauja jokių atsisiuntimų.