Žanras – karinė-ekonominė strategija


My Lands: black gem hunting (MyLands) – naršyklinis plačiai vartojamas internetinis žaidimas (MMOG). Žanras – karinė-ekonominė strategija realiame laike, fantastinis.


Išmintingai valdykite ir veskite savo žmones į klestėjimą! Registruotis>>>
Toje epochoje, kai “tamsieji“ ir “šviesieji“ gyveno taikoje, buvo atrastas galybės šaltinis, iki tol nė vienos rasės nematytas: Juodasis Perlas. Buvo pažeistas jėgų balansas ir kiekvienas stengėsi sugrobti laimikį į savo rankas. Didžioji imperija suskilo ir įsiplieskė žūtbūtinis karas. Jūsų miesto gyventojai išrinko jus valdovu ir apdovanojo neribota valdžia. Įkurkite naujus miestus, studijuokite mokslus, statykite ir tobulinkite pastatus, treniruokite karius, samdykite herojus, prekiaukite turguje, tyrinėkite vietovę ieškodami apleistų nežinomos senovinės civilizacijos gyvenviečių: Griuvėsių, Kasyklų, Druskingųjų ežerų, Karjerų, Štolenų, Aukso gyslos, nugalėkite monstrus, atiminėkite iš kitų žaidėjų Išorines Valdas, šnipinėkite kitus žaidėjus, kaukitės už šalia miestų esančias gyvenvietes, griaukite priešo pastatus ir atstatinėkite savus, junkitės su kitais valdovais, kad galėtumėte pasipriešinti priešams ir atsiminkite, kad trapi taika visada geriau nei kraują liejantis karas.
Žaidime yra magiškas resursas Juodasis Perlas, jį galima ir nusipirkti, ir rasti žaidime: atimti iš monstrų griuvėsiuose, išgauti iš Druskingųjų ežerų skraidančiose salose ir nusipirkti aukcione už žaidimo auksą. Juodaisiais Perlais galima apmokėti bet kokias žaidime Aukščiausios kokybės paslaugas arba užsisakyti Prenumeratą, kuri leidžia paversti Juoduosius Perlus į tikrus pinigus.

 

Naudingas patarimas dėl sąsajos: Žaidimo nustatymuose yra galimybė nustatyti pilnaekranį rėžimą. Tačiau pilnaekraniu rėžimu neveikia klaviatūra, t. y. negalima rašyti laiškų arba įvedinėti skaičių.
Kaip alternatyva tokiam rėžimui – pastatyti kursorių į naršyklės adresų laukelį ir spausti F11 – tas pats pilnaekranis rėžimas veikia visose pagrindinėse naršyklėse ir neatjungia klaviatūros.